Strona Główna BIP Strona Główna
2017 r.
 
2017-09-01 09:50:08
I Przełajowy Bieg TERYTORIALSA
WKU Warszawa - Praga
Przełajowy Bieg „TERYTORIALSA” odbędzie się 30 września (sobota) 2017 roku.

START i META biegu oraz cała impreza zorganizowane będzie na terenie polany wypoczynkowej OPALEŃ Kampinoskiego Parku Narodowego.

BIURO ZAWODÓW znajdować się będzie na polanie wypoczynkowej OPALEŃ i będzie czynne tylko w dniu zawodów. Trasy prowadzić będą szlakami turystycznymi Kampinoskiego Parku Narodowego.

Przełajowy Bieg „TERYTORIALSA” to impreza biegowa organizowana przez Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej wraz z Kampinoskim Parkiem Narodowym w formie rodzinnego pikniku biegowego skierowany jest do wszystkich, którzy lubią bieganie w kameralnych warunkach na łonie natury. Kampinoski Park Narodowy, po szlakach którego pobiegną uczestnicy biegu, ale również wspaniałe miejsce jakim jest Polana Wypoczynkowa OPALEŃ pozostawią niezapomniane wrażenia na długi czas.

Zapraszamy całe rodziny do udziału w pikniku. Dla każdego proponujemy udział w biegu w zależności od wieku i zaawansowania. Przygotowaliśmy biegi dla dzieci i dorosłych. Wszyscy, którzy nie zdecydują się na udział w biegach na Polanie Wypoczynkowej OPALEŃ będą mogli upiec kiełbaskę przy ognisku i wypocząć ciesząc się wspaniałą przyrodą KPN.
 
Dowiedz się więcej: